Знайдено товарів: 14.

Показати 1-14 з 14 товарів

Активні фільтри

Окуляри для водіїв

У цьому розділі ви зможете знайти окуляри для водіїв-антифари. Антиблікові окуляри або антифари виконують дуже важливу функцію для водіїв. Для безпечної їзди на автомобілі необхідна хороша видимість. Сутінки, відблиски, туман, снігопад і інші несприятливі умови заважають водієві бачити нормально. І це може призвести до аварії. Захистити зір і підвищити зображення допоможуть окуляри антифари. Вони відбивають світло від зустрічних автомобілів, відблисків відбиваються поверхонь, захищають від світла вуличних ліхтарів. Хороша видимість під час руху важлива для будь-якого автомобіліста, особливо якщо доводиться їхати в нічний час або в сутінки. Про складність водіння в темний час доби знає кожен хто їздить вночі. Небезпечні не тільки погані дороги, але і світло від машин, що рухаються назустріч. Постійна зміна освітлення знижує чіткість зору і концентрацію. Окуляри для водіння вночі незамінні для будь-якого автовласника. Особливо актуальні антифари в осінньо-зимовий період, так як сутінки наступають дуже рано. Так само поліпшується видимість в АНТИФАРАХ при дощі, снігу і тумані. Водієві доводиться напружувати очі і бути більш зосередженим. Окуляри для водіїв допоможуть збільшити контрастність без зайвого навантаження на очі. При виборі окулярів для нічної їзди важливо знати характеристики і вибрати найякісніші і потрібні моделі.

Зараз найактуальніші антифари для водіїв з жовтими лінзами + поляризація. Поляризаційний шар відображає горизонтальні промені світла. Завдяки цьому водій захищений від відблисків. А жовтий колір здатний пропускати максимальну кількість світла і забезпечувати видимість далекого плану.

Окуляри антифари випускаються під марками Space, Polar Eagle, Loris, Graffito, Eldorado, Glodiatr. Представлені пластикові та металеві моделі різних розмірів і форм. Можна підібрати на будь-який тип особи. Оснащені окуляри полімерними лінзами.

Водій повинен відчувати себе комфортно, щоб не стати загрозою своєму житті, здоров'ю інших автомобілістів і пішоходів. Перед вибором окуляр для водіння не завадить перевірка зору. При проблемах слід вибирати окуляри атніфари з діоптріями.

Окуляри для водіїв антифари

Окуляри для водіїв