Фільтр за

Діоптрії

Діоптрії

Ціна

Ціна

  • 300,00 ₴ - 399,00 ₴

Тип оправи

Тип оправи

Матеріал оправи

Матеріал оправи

ВМЦ (DP)

ВМЦ (DP)

Вид оправи

Вид оправи

Колір оправи

Колір оправи

Тонування

Тонування

Ширина лінзи

Ширина лінзи

Ширина моста

Ширина моста

Довжина дужки

Довжина дужки

Знайдено товарів: 17.

Показати 1-17 з 17 товарів

Активні фільтри

Жіночі готові окуляри для зору

Жіночі готові окуляри для зору

Найголовніше для кожної жінки - це в будь-якій ситуації виглядати на всі 100%. Для цілісного образу необхідно витримати всі деталі. Аксесуари - саме той момент, який робить образ досконалим та закінченим. Сучасна мода диктує свої правила. Правильні окуляри - це головний акцент, який виражає характер жінки.

Із сайтом Raisins Optics Вам дуже легко буде знайти саме такі жіночі окуляри, які будуть ідеально Вам підходити.

Особливості готових окулярів

У розділі "Жіночі готові окуляри для зору" представлений дуже багатий асортимент для прекрасних дам. Особливість готових діоптрійних окулярів в тому, що вони виготовляються з однаковими діоптріями на обидва ока та стандартною міжцентовою відстанню 62-64 мм (РМЦ, DP). Лінзи, які використовуються для виготовлення готових окулярів для жінок можуть бути скляними або полімерними.

Дуже широкий діапазон діоптрій. В основному, в продажу представлені готові окуляри від -4 до +4 з кроком діоптрії 0,5 або 0,25 діоптрії. Деякі окуляри виготовляються у більш широкому діапазоні з високими діоптріями до +/- 6 або до +/- 8.

жіночі готові окуляри в металі

Типи і формі готовіх жіночих окулярів

На сайті Raisins Optics розташовуються жіночі окуляри різних характеристик, типів та форм. Діоптрійні жіночі окуляри виготовляються в пластикових й металевих оправах. Оправи повного і полуоправного типу. Різноманітність форм просто вражає.

У продажу представлені окуляри у прямокутних, круглих, овальних оправах, вайфарери, метелики, лисички. Прямокутні та овальні - окуляри для жінок із більш суворими рисами обличчя. Вайфарери - окуляри для дівчат, зручні стильні молодіжні. Метелики й лисички - це жіночі окуляри з характером, грайливі форми відмінно пасуватимуть круглому та овального типу обличчя. Всі кольори веселки в цікавих поєднаннях. Вибрати є з чого.

готові жіночі окуляри

Залежно від того, для яких цілей ви вибираєте окуляри ми можемо Вам запропонувати готові жіночі окуляри з тонованими й не тонованими лінзами. Якщо окуляри тільки для читання - краще відмовитися від тонування, оскільки вони будуть тільки заважати. Якщо окуляри для постійного використання - тоді це відмінний варіант, оскільки вони працюють не тільки як діоптрійної, а і як сонцезахисні окуляри.

Замовляйте на нашому сайті та отримаєте якісний аксесуар. Носити окуляри - давно не вирок! Ви можете виглядати просто відмінно, головне - підібрати ідеальні окуляри, і в цьому Вам допоможе Raisins Optics!

Жіночі готові окуляри для зору