Фільтр за

Діоптрії

Діоптрії

Ціна

Ціна

  • 300,00 ₴ - 380,00 ₴

Тип оправи

Тип оправи

Матеріал оправи

Матеріал оправи

Вид оправи

Вид оправи

Колір оправи

Колір оправи

Тонування

Тонування

Ширина лінзи

Ширина лінзи

Ширина моста

Ширина моста

Довжина дужки

Довжина дужки

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри

Чоловічі готові окуляри для зору

Розділ "Готові чоловічі діопрійні окуляри" містить в собі великий вибір окулярів для чоловіків. Виготовляються ці окуляри зі стандартною міжцентровою відстанню 62-64 мм і діоптрії на правому та лівому оці однакові.

На сайті Raisins Optics представлені чоловічі окуляри в пластикових та металевих оправах. Основні їх форми - квадратні, авіатори, вайфарери та спортивні. У нас Ви з легкістю підберете такі окуляри, які влаштують Вас повністю.

Діоптрії в яких виготовляються чоловічі окуляри мають великий діапазон. У більшості це від +4 до +4. Деякі окуляри виготовляються із високими діоптріями від -8 до +8. Крок, із яким роблять окуляри, 0,5 або 0,25 діоптрії. Все залежить тільки від виробника.

готові чоловічі окуляри

Типи і форми окулярів

Легкі й міцні окуляри в пластикових оправах можуть бути, як повністю по класичному суворими, так і по молодіжному яскравими й цікавими. Чоловічі окуляри в металевих оправах також мають високу якість та стильний дизайн. Ви знайдете і брутальні потужні авіатори й акуратні тонкі прямокутні окуляри. Лінзи можуть бути скляними та полімерними. Полімерні лінзи бувають просто прозорими та тонованими. Тонування робиться плавним переходом - зверху лінза темна, а донизу повністю прозора.

готові чоловічі окуляри метал

Різноманітність готових чоловічих окулярів дуже велике. У нас Ви зможете купити окуляри, для овального типу обличчя, для прямокутного, для круглого. Все з легкістю підбирається. Досить просто зателефонувати до нас і менеджери підкажуть та зорієнтують Вас, на що варто звернути свою увагу.

Raisins Optics - сайт на якому висока якість продукції ідеально поєднується з низькими цінами. Купуйте чоловічі окуляри у нас - отримаєте аксесуар відмінної якості. Робіть замовлення, залишайте свої відгуки, адже нам дуже важливо знати Вашу думку!

Чоловічі готові окуляри для зору