Фільтр за

Категорії

Категорії

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 230,00 ₴ - 580,00 ₴

Тип оправи

Тип оправи

Матеріал оправи

Матеріал оправи

Вид оправи

Вид оправи

Країна

Країна

Колір оправи

Колір оправи

Ширина лінзи

Ширина лінзи

Ширина моста

Ширина моста

Довжина дужки

Довжина дужки

Знайдено товарів: 171.

Показати 1-24 з 171 товарів

Активні фільтри

Оправи

В цьому розділі знаходиться величезний вибір оправ. Багато варіантів різних форм і кольорів. Вашій увазі представлені оправи з пластику і металу, а також комбіновані моделі.

Велика кількість різноманітних форм дозволяє ідеально підібрати оправу відповідно до типу обличчя. Класичні прямокутні оправи, акуратні овальні, модні круглі, молодіжні вайфарери, грайливі лисички (вони ж котяче око), брутальні авіатори та стильні спортивні оправи. Жіночі, чоловічі та дитячі оправи на будь-який смак.Великий вибір брендів, низька ціна і висока якість виготовлення кожної оправи!

Пластикові оправи

Пластикові оправи відрізняються своєю легкістю, великою палітрою кольорів, цікавими дизайнерськими рішеннями. В оправах цього типу носові упори гладкі та широкі. Дужки мають різноманітний дизайн, можуть бути широкими й тонкими, з акцентами або абсолютно простими. Пластикові оправи бувають двох типів: повні та напівоправні. Асортимент просто величезний!

пластикова оправа

Металеві оправи

Металеві оправи виготовляються як зі звичайного сплаву для окулярів (нейзильберу), так і з титану. Всі оправи без винятку оснащені силіконовими носоупорами, які відрегулювати не складе ніяких труднощів. Металеві оправи для окулярів бувають трьох типів: повні, напівоправні та без оправи.Залежно від того, який бренд виробляє оправу дужки кріпляться двома способами: простим (звичайний гвинтовий механізм) або на Флекс (це механізм з пружинами, які не дозволяє зламатися дужкам при надмірному зусиллі доданому при відкритті оправи). Самі дужки бувають найрізноманітнішими: пластиковими, металевими, комбінованими, цікаво прикрашеними, або зовсім простими. Купуючи оправу на нашому сайті і будьте впевнені в тому, що купили якісний продукт.

оправа металева

Заходьте в розділ "Оправи", вибирайте та замовляйте те, що прийшлося Вам до смаку. Майте на увазі, що на сайті Raisins Optics Ви можете замовити виготовлення окулярів з будь-якої оправи, яка сподобалася. Наші фахівці проконсультують Вас з приводу того, які краще лінзи підходять для обраної Вами оправи. Якщо у Вас є питання - не соромтеся, дзвоніть та уточнюйте.Купити оправу від Raisins Optics не важко! Просто зателефонуйте за номерами вказаними на сайті.

Оправи