Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 320,00 ₴ - 390,00 ₴

Тип оправи

Тип оправи

Матеріал оправи

Матеріал оправи

Вид оправи

Вид оправи

Колір оправи

Колір оправи

Ширина лінзи

Ширина лінзи

Ширина моста

Ширина моста

Довжина дужки

Довжина дужки

Знайдено товарів: 13.

Показати 1-13 з 13 товарів

Активні фільтри

Чоловічі оправи

Чоловічі оправи для окулярів

Ви хочете купити чоловічу оправу? Тоді ви потрапили за потрібною адресою. Сайт Raisins Optics завжди готовий представити Вам багатий вибір! У цьому розділі представлений великий асортимент оправ для представників сильної статі. Безліч різних форм, цікавих дизайнів. Кожен чоловік підбере для себе таку оправу, яка буде повністю відповідати всім його вимогам.

Типи оправ

У підкатегоріях розділу "Чоловічі оправи" представлені типи: повні, напівоправні, без оправи.

Повні оправи - це моделі в яких лінза повністю охоплена оправою, і міцно в ній закріплюється. Це міцні моделі, найбільш стійкі до пошкоджень.

Напівоправні - в цьому випадку оправа обрамляє лінзу в повному обсязі, зверху або знизу проходить волосінь, яка надійно закріплює лінзу в рамці. З огляду на конструкцію- до окулярів в напівоправі треба відноситься дбайливіше, ніж до окулярів в повній оправі.

Без оправи. Це наймодніші оправи. Вся їх суть в тому, що рамки немає взагалі. Носоупори та дужки кріпляться безпосередньо на лінзу гвинтами або кліпсами. Такі окуляри найменше помітні на обличчі і це найлегший варіант окулярів, до якого необхідно ставитися дуже дбайливо!

Всі ці типи відносяться до металевих оправ. Пластикові оправи виготовляються тільки двох типів: повні й напівоправні.

чоловіча пластикова оправа

Матеріал оправ

Металеві оправи мають стильний дизайн і відносяться до більш класичних варіантів. Всі чоловічі металеві оправи оснащені спеціальними носовими упорами з гіпоалергенного м'якого силікону, який гарантують комфортну носку.

Пластикові оправи для чоловіків мають більш сучасний дизайн. Багато різних варіантів поєднання форм і кольорів. Дуже легкі та зручні. При замовленні пластикової оправи варто звернути увагу на ширину моста, оскільки відрегулювати оправу безпосередньо для кожного не представляється можливим.

чоловіча металева оправа

Серед чоловічих оправ найбільш популярні такі форми: прямокутні, авіатори, круглі та вайфарери.

На сайті Raisins Optics дуже багато чоловічих оправ різних типів і конфігурацій. У нас Ви стовідсотково зможете знайти саме ту оправу, яку шукаєте.

Для того, щоб купити чоловічу оправу Вам достатньо зателефонувати за номерами, які Ви бачите у на сайті. Вас проконсультують з усіх питань і порадять найбільш відповідну модель.

Чоловічі оправи