Фільтр за

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 250,00 ₴ - 310,00 ₴

Діоптрії

Діоптрії

Тип оправи

Тип оправи

Вид оправи

Вид оправи

Колір оправи

Колір оправи

Тонування

Тонування

Ширина лінзи

Ширина лінзи

Ширина моста

Ширина моста

Довжина дужки

Довжина дужки

Знайдено товарів: 10.

Показати 1-10 з 10 товарів

Активні фільтри

Окуляри для читання

Характеристики окулярів для читання

"Окуляри для читання" - це розділ, який містить в собі величезний вибір окулярів в плюсових діоптрій від +1 до +4. Діоптрії на правому та лівому оці однакові, відстань між центрами стандартне 62-64 мм. Найрізноманітніші варіанти окулярів від самих маленьких й компактних "ручок" до досить великих моделей. Все окуляри йдуть в комплекті з футлярами. Футляр - це дуже зручна деталь, яка дозволяє довше зберегти очки в ідеальному стані. Це дуже зручно, тим більше ціна таких окулярів не набагато більше ніж окулярів без футляра.

Окуляри для читання

У розділі "Окуляри для зору" представлені окуляри в повних, напівоправних та складних оправах. Лінзи в окулярах можуть бути як скляними так і полімерними. Скляні лінзи більш стійкі до подряпин, але водночас вони важче полімерних. Полімерні лінзи не такі тендітні як скляні та набагато легші, та все ж таки з ними необхідно обходиться трохи акуратніше, не класти окуляри лінзами вниз і стежити за тим, щоб вони не дряпались. В багатьох окулярах лінзи з покриттям антивідблиску. Вони відмінно підходять для роботи за комп'ютером. Покриття антивідблиску допомагає зберегти Ваш зору. Але варто пам'ятати, що без дотримання гігієни зору чудового результату не вийде.

Особливості окулярів для читання

В продажу представлені дуже цікаві окуляри - складні. Вони в складеному стані та в футлярі мають розмір в півтора рази більше, ніж сірникова коробка. Зручно для людей, яким окуляри потрібні рідко, а носити великий футляр просто незручно. Дуже вузенькі окуляри від бренду "Коко" - вони в футлярі виглядають як великий маркер. Вони не займають багато місця навіть у маленькій жіночій сумочці.

окуляри для читання Коко

Багацько жіночих та чоловічих окулярів у різноманітних футлярах. Форма цих окулярів в основному прямокутна або овальна.Матеріал оправ - пластик і метал. Металеві оправки дуже міцні та на відмінно переживають всі тяготи побутового життя. Основні кольори металевих оправ - сталева і золота. Пластикові оправки не такі міцні, як металеві, але вони легші, а кольори куди веселіші.Авжеж при виборі окулярів для зору на сайті Raisins Optics можна реально розгубитися і заплутались, але не варто хвилюватися! Наші висококваліфіковані фахівці нададуть відповіді на всі Ваші питання! Купуйте окуляри для зору на нашому сайті та будьте впевнені в їх якості!

Окуляри для читання