Знайдено товарів: 18.

Показати 1-18 з 18 товарів

Активні фільтри

Дитячі оправи

В цьому розділі Ви можете ознайомитися з великим вибором оправ для малюків. Дитячі оправи представлені в широкому асортименті.

Особливості дитячих оправ

Є для більш старших дітей - стильні й акуратні модельки різних кольорів. Також є дитячі оправи для дітей більш молодшого віку - з фіксаторами-гумками, виготовлені з м'якого силікону. Дитячі оправи, представлені на сайті Raisins optics виготовляються з урахуванням всіх моментів., що хвилюють батьків. Матеріал виготовлення високоякісний пластик або силікон. Всі механізми міцні і безпечні, а в силіконових оправах вони відсутні взагалі - замість них - м'які силіконові гармошки. Повністю безпечні моделі. Різні бренди пропонують різні оправи, але вони все високої якості. Кольори дозволяють вибрати відмінну дитячу оправу і для хлопчика і для дівчинки.

oprava-dityacha-silicone

Купити дитячий оправу на Raisins optics - це правильний вибір! Оскільки висока ціна, відмінна якість і низька ціна об'єднуються в кожній з представлених дитячих оправ. Комфорт під час носіння гарантований Вашій дитині і можна не хвилюватися, що окуляри загубляться або будуть сповзати. Це все було враховано при виготовленні оправи. На Raisins optics.

Виготовлення дитячих окулярів

Ви можете замовити виготовлення дитячих окулярів за рецептом. Високоточне і якісне виготовлення ми гарантуємо. Всі замовлені окуляри виготовляються на сучасному обладнанні висококваліфікованими професіоналами. Для вставки лінз в оправу, для дітей найбезпечніше вибирати полімерні лінзи. Вони набагато більш стійкі до ударних навантажень і набагато легше скляних лінз.

oprava-dityacha-plastic

Плюси замовлення дитячої оправи на Raisins optics

Замовляючи у нас, Ви отримуєте в подарунок міцний футляр для зберігання і безкоштовну доставку по всій території України. Ставайте нашими постійними клієнтами і отримуйте знижки з кожним наступним замовленням. Нам дуже важливо, щоб Ви залишилися задоволеними своєю покупкою! Робіть замовлення і залишайте свої відгуки про нашу роботу.

Дитячі оправи