Интернет-магазин окулярів Raisins Optics

Вашій увазі представляємо сайт Raisins Optics. Величезний вибір окулярів представлений на нашому сайті. У продажу представлені різні категорії товарів:

  1. готові окуляри
  2. оправи
  3. окуляри на замовлення
  4. лінзи

Сайт Raisins Optics розроблений так, щоб Вам було зручно. Ви з легкістю знайдете все, що Вам необхідно. Всі товари розбиті по категоріях й підкатегоріях. Зручно та легко зробити замовлення, оплатити й отримати. За усіма додатковими питаннями, Ви можете отримати висококваліфіковану відповідь. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором, нададуть інформацію, щодо будь-яких товарів, які представляє сайт Raisins Optics.

Готові окуляри для зору

У категорії Готові діоптрійні окуляри представлено багато жіночих і чоловічих окулярів в пластикових та металевих оправах різних форм та типів. Лінзи встановлені в окуляри можуть бути скляними або полімерними. Головна особливість готових діоптрійних окулярів в тому, що діоптрії однакові на обидва ока, у всіх окулярів однакове міжцентрова відстань (РМЦ, DP) (62-64 мм). Матеріали, які використовуються для виготовлення готових діоптрійних окулярів високої якості. Точна, якісна збірка окулярів дозволить Вам довго та з задоволенням носити окуляри, які Ви замовте у нас на сайті.

Окуляри на замовлення

Діоптрійні окуляри на замовлення. У цій категорії товарів представлені окуляри, які ми можемо виготовити за Вашим особистим рецептом. Категорії наповнюються швидко, асортимент постійно розширюється. Якщо хочете замовити окуляри за своїм рецептом Вам необхідно буде надати рецепт, який Вам виписав офтальмолог. У ньому повинні бути вказані всі параметри, необхідні для виготовлення окулярів на замовлення. Діоптрія правого ока OD, діоптрій лівого ока OS, міжцентрова відстань РМЦ або OD. На сайті Raisins Optics Ви можете замовити виготовлення окулярів будь-якої складності, навіть найскладніші рецепти нам не страшні!

Оправи

Оправи. Це розділ, в якому представлені оправи для окулярів для зору. Ви можете замовити просто оправу або з будь-якої вподобаної Вам оправи виготовити замовні окуляри. Тут для Вас представлений величезний вибір різноманітних оправ. Є оправи з пластику, металу і комбіновані. Повні, напівоправні та без оправи. Безліч форм і кольорів на будь-який смак! У розділі "Оправи", кожен може підібрати для себе ідеальний варіант! Великий вибір жіночих, чоловічих і дитячих оправ. Вибираючи будь-яку позицію Ви можете бути впевнені в тому, що це якісний товар.

Лінзи для окулярів

Лінзи. Замовляючи окуляри на сайті Raisins Optics не варто хвилюватися щодо наявності необхідних лінз. У нас можна замовити лінзу з будь-якими характеристиками: полімерну або мінеральну. Астигматичні лінзи, біфокальні, комп'ютерні, фотохромні, плюсові діоптрії, мінусові ... І це не весь список! У нас є все, що може Вам знадобитися. Лінзи високої якості за доступними цінами. Також ви можете просто замовити лінзи.

Інтернет-магазин Raisins Optics об'єднав в собі все для того, щоб Ви могли замовити для себе ідеальні окуляри. Асортимент продукції регулярно поповнюється стильними новинками у повній відповідності сучасній моді. У нас є все, починаючи класичними моделями й закінчуючи найцікавішими дизайнерськими рішеннями.

Величезний вибір товарів й професіоналізм персоналу допоможуть Вам у такій непростій справі, як оптика.Висока якість продукції, прийнятні ціни, швидка доставка по всій території України - це далеко не всі плюси нашого сайту. Ми цілком намагаємося допомогти кожному клієнту для того, щоб він залишився задоволений. Зробити замовлення в інтернет-магазині Raisins Optics просто - зателефонуйте за вказаними номерами телефонів.

Робіть замовлення у нас на сайті, залишайте відгуки та коментарі про нашу продукцію й роботу нашого інтернет магазину оптики.Ми з повагою ставимося до Вашої думки й конструктивної критики. Всі думки враховуються, ми зможемо вдосконалюватися та підвищувати якість наших послуг. Ми завжди раді допомогти Вам у будь-якому питанні щодо оптики. Телефонуйте, замовляйте та отримуйте ідеальні окуляриу нас!