Умови доставки і повернення товару

Доставка

Доставка замовленого Вами товару виконується Новою поштою. Ваше замовлення доставлять до найближчого відділення Нової пошти протягом двох-трьох днів. Якщо Ви не знаєте, яке відділення до Вас ближче, ми із задоволенням підкажемо Вам найближчу адресу. Доставка від інтернет-магазину оптики Raisins Optics безкоштовна.

Умови повернення

Обираючи окуляри або оправу в інтернет-магазині оптики Raisins Optics, постарайтеся якомога детальніше уточнити всі моменти, що цікавлять Вас, для того, щоб бути впевненим у своєму замовленні. Якщо вже раптом сталося так, що Ви незадоволені отриманим Вами товаром, можна зробити повернення товару.

Повернути готові окуляри і оправи можна протягом 14 днів, якщо вони прийшли до Вас несправними, з дефектами або не відповідають замовленням. У такому випадку можливе повернення або заміна, і всі транспортні витрати бере на себе інтернет-магазин.

Якщо отримані окуляри або оправа просто Вам не сподобалися або не підійшли за якими-небудь параметрами, повернення теж можна зробити, але в цьому випадку всі витрати на себе бере клієнт. Повернення і обмін не поширюється на замовну продукцію.Інтернет-магазин оптики Raisins Optics виготовляє її по Вашому індивідуальному замовленню і повну відповідність рецепту гарантовано.

У будь-якому випадку, робіть замовлення уважно і не соромтеся питати. Висококваліфіковані фахівці нададуть відповідь на всі запитання й дадуть вичерпні відповіді, після яких у вас просто не залишиться сумнівів! Спасибі, що вибираєте Raisins Optics!