Хто такі Raisins Optics?

Ми молодий перспективний сайт з великим вибором якісної оптичної продукціі.Ми зовсім нові на ринку оптики, але налаштовані на високий результат. Наша мета-це підібрати для Вас окуляри, які повністю будуть відповідати Вашим вимогам. Наша команда складається з досвідчених фахівців. Ви отримаєте висококваліфіковану допомогу з будь-якого питання, що хвилює Вас.

Категорії товарів

На сайті Raisins Optics представлені такі категорії товарів, як:

  • готові окуляри для зору - окуляри в пластикових і металевих оправах зі скляними або полімерними лінзами з однаковими діоптріями на обидва ока і стандартним міжцентровим 62-64 мм;
  • окуляри для читання - те ж, що і окуляри для зору, але тільки в плюсових діоптрій і з міцним футляром для зберігання
  • оправи - величезний вибір оправ різних характеристик від відомих брендів
  • лінзи - полімерні та скляні лінзи з великим діапазоном діоптрій і характеристик: стигматика, астигматика, біфокали, прості лінзи і з усілякими покриттями і напиленнями;
  • окуляри під замовлення - якщо Ваш рецепт не підходить під стандартні параметри, то у нас Ви можете замовити окуляри, які ідеально відповідатимуть рецепту. Все замовні окуляри виготовляються на сучасному французькому обладнанні, майстром високого рівня.Вам треба буде вибрати оправу і необхідні лінзи в відповідних розділах і зв'язатися з нашим консультантом для замовлення.

З інтернет-магазином оптики Raisins Optics працювати просто і дуже легко, тому що нам дуже важливо, щоб ви залишилися задоволені своїм замовленням. З нами Ви зробите свій світ яскравішим і чіткіше! Висока якість продукції та низькі ціни допоможе Вам у цьому.